Fashion

Jak nosit rolák? Přinášíme tři outfity, s nimiž okouzlíte

Rolák je zase v kurzu! Stejně jako tomu bylo vloni, i letos okouzlíte s nádherným rolákem, který se dá nosit na sto způsobů. Pokud míříte na nákupy, nezapomeňte si rolák pořídit, a to v nejedné barvě. Letos s ním nešlápnete vedle, pokud ho tedy zkombinujete tak, jak se sluší a patří. Jestliže při oblékání rolák zkombinujete s něčím, s čím byste ho zkombinovat neměli, nemusíte na ulici okouzlit tak jak byste si přáli. Abyste tedy nešlápli s kombinací roláku vedle, přinášíme tři outfity, kde hraje hlavní roli právě rolák.

Než však přejdeme k outfitům, musíme si vypíchnout barvy, s nimiž nikdy nic nezkazíte. V každém šatníku by se měl skrývat rolák černý, který zeštíhluje na pohled. Rolák v bordó a v khaki barvě je nutnost pro tuto sezonu, jelikož se jedná o barvy podzimu. Co se týče žluté, takzvané hořčicově žluté barvy, ani tou nepohrdněte – ta se do zimních kolekcí dostala s takovou elegancí, že by se to koupí mělo ocenit.

Look č. 1

Rolák, kalhoty úzké, cigaretového střihu, k tomu mokasíny a sako. To je dokonalý outfit, s nímž uděláte dojem nejen na pohovorech, ale také na pracovních schůzkách. K tomu můžete zvolit buď velkou prostornou kabelku, nebo kabelku přes rameno. Na hlavu klobouk a můžete vyrazit.

Look č. 2

Roláky se nemusí nosit jen k džínům nebo ke kalhotám, mohou se nosit i k sukním. Jestliže máte doma plísňovou skládanou sukni, která je zhruba do pasu a pod kolena, šup sem s ní! K ní zvolte rolák ze zmiňovaných barev, na nohy třeba oblíbené polobotky nebo kotníkové boty, které neodstávají od lýtek a můžete vyrazit do ulic. Aby vám nebylo zima, vezměte si s sebou kožíšek a menší kabelku do ruky.

Look č. 3

Černý rolák a džíny s vysokým pasem. I tak může vypadat dokonalý outfit, s nímž zazáříte. Pokud k džínům přidáte lehké kozačky nad kolena, které nebudou sjíždět, a kabát rovného střihu, máte vyhráno. Doporučujeme do uší připíchnout náušnice ve tvaru kruhů a přes rameno přehodit větší, prostornou kabelku.