Fashion

4 důvody, proč nosit kvalitní podprsenku

Patříte k ženám, které na sobě šetří, a to dokonce i při nákupu spodního prádla? Pak máte nejvyšší čas to změnit, protože se nevědomky připravujete o mnohé výhody. Přečtěte si následující výčet důvodů, proč byste si měla napříště o něco málo připlatit za kvalitní podprsenku.

1) Příznivá cena

Začněme cenovkou, která mnoho žen od nákupu odrazuje. Kvalitní podprsenka však není tak drahá, jak se vám možná na první pohled jeví. Oproti levnějším kouskům z tržnice je její životnost podstatně delší, takže ji budete nosit podstatně déle. V konečném součtu se vám nákup kvalitního prádla vyplatí finančně i časově.

kvalitní podprsenku

2) Pohodlí při nošení

I kdyby výše uvedený bod neplatil, měla byste si kvalitní podprsenku dopřát z důvodu nesrovnatelně vyššího komfortu při nošení. Pohodlí jde samozřejmě ruku v ruce i se správně vybranou velikostí a nejen s příjemnějšími materiály a důmyslným střihem. Pokud si však vyberete správně, budete se ve značkové podprsence cítit mnohem lépe.

3) Zdravotní nezávadnost

Kdybyste dala na rozbor podprsenku z tržnice, možná byste se divila, jaké substance se v ní nachází. Prádlo pochybného původu může být napuštěno látkami, které při kontaktu s kůží způsobují nepříjemné podráždění, vyrážky a alergické reakce. V případě dámské podprsenky Calvin Klein si můžete být jistá, že výrobce použil zdravotně nezávadné materiály.

kvalitní podprsenku

4) Zvýšení sebevědomí

Lidé rádi nosí značkové oblečení, protože se v něm cítí příjemně. Pocit, který navozuje kombinace komfortního střihu, příjemných materiálů a pěkného vzhledu, je jen těžko popsatelný. A nejinak je tomu i u podprsenky, byť zůstává skryta pod outfitem. Jakmile vyměníte lacinou podprsenku za mnohem kvalitnější kousek, budete se cítit jinak. Přirozeně a sebevědomě, což na vás bude vidět na první pohled.

 

Potřebujete snad další důvody, proč si udělat radost značkovou podprsenkou? Poohlédněte se po ní třeba na trenyrkarna.cz, kde seženete také kalhotky a dámské ponožky.