Life

Znáte tyto knihy? Rozhodně stojí za přečtení!

Každý z nás má někdy dlouhou chvíli. Je škoda, že dlouhou chvíli většinou trávíme tak, že sledujeme oblíbené seriály, které však jdou v televizi neustále dokola. Pokud patříte k těm peciválům, kteří v době nehezkého počasí hrají počítačové hry, tak máme pro vás jiný tip, co byste mohli dělat. Co takhle si číst?

Knih, které stojí za přečtení, je samozřejmě mnoho. My jsme vybrali takovou směs knih, které jsou skutečně fenomenální a které by měly být v povinné četbě každého z nás

• Čtyři dohody

Každý člověk by měl mít denně na paměti Čtyři dohody. Je to kniha o sebepoznání, o tom, jak bychom se měli začít chovat, abychom byli spokojeni, abychom si neničili život nenávistí, abychom byli šťastní. Čtyři dohody, kterými je dohoda první, a sice nehřešit slovem, dohoda druhá, nedělat si předsudky, a další dvě dohody, by si měl přečíst a aplikovat do svého života skutečně každý z nás, protože právě tak lze žít spokojený život.

• Bohatý táta, chudý táta

Existuje samozřejmě mnoho knih, které by si měl přečíst každý podnikatel. Každý podnikatel by měl mít na paměti, že bez rostoucího podnikatele není ani rostoucího byznysu, proto dbejte na to, abyste četli. Čtěte knihy, které vás posouvají dál, které vás inspirují, které vám odpoví na otázky, které jsou nezodpovězeny.

Jednou takovou knihou je i Bohatý táta, chudý táta, což je kniha, která je všem známá. Rady, které se v knize nacházejí, dokážou pomoct naprosto každému podnikateli s byznysem.

• Jak si správně přát

Každý má ve svém životě přání, které chce, aby se splnili. Ti, kteří si své sny splnili, moc dobře vědí, že za přáními a tím, jestli se splní nebo ne, stojíme jenom my sami. Každé přání, každá myšlenka, na kterou myslíme, se dříve nebo později splní, a to většinou ve stejné formě, jakou si vysníme. Abyste věděli, jak si správně přát, měli byste si přečíst stejnojmennou knížku, která vás posune myšlenkově dál.