Life

Wellness klozet In-Wash® Roca

Klasické WC už nesplňuje vaše požadavky a začali jste tak zvažovat nákup bidetovacího sedátka, nebo dokonce bidetové spršky? Dnes vám představíme ještě vyšší řadu a to wellness klozet In-Wash od firmy Roca, který splní vaše očekávání a všechny vaše nároky na intimní hygienu. 

Co wellness klozet nabízí

Funkcí má In-Wash  opravdu mnoho a pro jejich zprovoznění je zapotřebí elektrické připojení. Po zapojení můžete využívat anální hygienu, funkci vysoušení, oscilační čištění, perineální hygienu, regulaci přívodu vody, regulaci teploty vody, regulaci teploty vzduchu, seřízení polohy trysek, stropní světlo, samočištění trysky a tiché sklápění sedátka. 

Sanitární keramika In-Wash má zabudovaný oplachový kruh Rimless a vodorovný odpad. 

Co je součástí dodávky

K wellness klozetu je standardně dodávána instalační sada, nástěnný držák dálkového ovladače, odnímatelná tryska, odnímatelné sedátko s poklopem.

K tomuto klozetu nejdou použít klasické WC podomítkové moduly od jiných výrobců. Výrobce Roca má speciální modul se zabudovanou hadičkou pro přívod vody, který je zapotřebí k wellness míse zakoupit. 

Ovládání

Jednotlivé funkce výrobku můžete ovládat buď pomocí dálkového ovladače, nebo pomocným bočním ovládáním, které dovoluje používat zařízení se středním nastavením parametrů. 

Čištění

K čištění výrobku se nesmí používat agresivní přípravky jako je čpavek apod. 

Tryska s koncovkou je doporučována čistit každý týden. 

Pokud se koncovka trysky ucpe vodním kamenem, je zapotřebí provést co nejdříve vyčištění. Odstranění kamene provedete tak, že koncovku trysky odejmete a následně ji ponoříte do tekutého přípravku na odstraňování vodního kamene. Nakonec se koncovka opláchne a namontuje znovu na trysku. 

Všechny podrobnější instrukce na čištění, údržbu, pokyny k instalaci, návod k použití dostanete se zakoupeným wellness klozetem. 

Tento výrobek je vyráběn i v kombi provedení jako stojící celokapotovaný klozet.