Money

Tři typy nebankovních půjček, které jsou lidmi hodnocené jako nejatraktivnější

Bankovní nebo nebankovní půjčky? To je otázka do loterie. O kterou půjčku žádají lidé, když potřebují? Stále chodí na pobočky bank, kde stojí v dlouhých, nekončících frontách? Nebo už nemrhají svým časem? Pravdou je, že o bankovní půjčky se dnes nezavadí ani pohledem. Zájem roste spíše o nebankovní půjčky, kterých je na finančním trhu jako máku. 

V současné době opravdu přibývá nebankovních půjček rychlostí blesku. Lidé nevědí, o kterou požádat, pokud potřebují. Naštěstí byla nedávno provedena čistka v seznamu poskytovatelů nebankovních půjček, a tak nabídek trochu ubylo. 

Nedávno se dokonce udělal průzkum, který se zajímal o to, jaké druhy či typy nebankovních půjček jsou pro lidi nejvíce atraktivní. Jaké tři typy nebankovních půjček se nejčastěji opakovaly v odpovědích?

Rychlé online půjčky

Nejatraktivnější jsou pro lidi rychlé půjčky online, o které lze požádat z pohodlí domova. Jedná se o velmi atraktivní půjčky, o které je opravdu rychle zažádáno, které jsou rychle schváleny a v rámci nichž jsou peníze velmi rychle na bankovním účtu po schválení žádosti. Takovou rychlou půjčkou je třeba půjčka Rerum.cz, kterou můžete využít třeba na zaplacení táboru pro děti nebo na úhradu opravy kola. 

Půjčky do výplaty

Každý člověk ví, jak může být týden do výplaty dlouhý. Pokud je týden do výplaty abnormálně dlouhý, doporučujeme požádat o půjčku do výplaty, která je k tomu účelu zřízena. V rámci ní si člověk může půjčit sotva pár tisíc korun, ale i ty se do výplaty hodí mít v kapse. 

Půjčky bez registru

Máte za sebou ne zrovna hezkou dlužnickou minulost, ale chcete si přesto půjčit? Doporučujeme vám požádat o půjčky bez registru, u nichž poskytovatelé nenahlíží do registru dlužníků. I když jsou zde trochu vyšší úroky, těm, kteří za sebou mají špatnou dlužnickou minulost, budou rádi i za takovou půjčku.