Fitness

Teplé počasí umožňuje nosit oblíbené baleríny

Březen – za kamna vlezem, duben – ještě tam budem. Takto zní jedno staré moudré přísloví, ale kdo by ho v současné době poslouchal? Vždyť se nám pomalu blíží duben a už nyní se nám ukazuje v celé své kráse. Sluníčko denně svítí naprosto dokonale, teploty dosahují přes den úžasných dvaceti stupňů nad nulou a následné teplo nám umožňuje vycházet z domu jen tak v tričku a v oblíbených botách. Mezi ty nejoblíbenější patří jednoznačně tenisky či botasky. Jistě na ulici potkáváme hromadu lidí, kteří mají ve svém botníku či už zrovna na nohou tenisky od značky Converse nebo ty od značky Nike. Oblíbené jsou totiž zejména Roshe Runky nebo Air Maxy a všichni se s nimi jenom pyšní. Ovšem také se začínají nosit velmi oblíbené baleríny a právě na ně čekala řada žen. Kdo by totiž nechtěl působit jako lady pokaždé, když vytáhne paty z domu? S balerínami to rozhodně jde!

Ty do špičky jsou nejlepší

Jistě jste se zejména vloni setkali s různými typy balerín. Ty jsou nyní opravdu populární, a to zejména ve špičatém tvaru. To samé se projevilo také u lodiček. I zde jsou velmi populární zejména ty typy, které mají zašpičatělé konce. Kulaté baleríny ani lodičky se už jednoduše nenosí, a tak je rychle vymažte z paměti i z botníků. Samozřejmě nejsou „in“ pouze tyto baleríny, ale také především ty zakulacené s vyšším jazykem. Obyčejné oválné už se jen tak nenosí. Dominovat však budete s takovými, které jsou nositelkami pestrých barev.

S barvami na nohou rozzařte svět!

Pokud si budete kupovat baleríny, tak je volte pouze v různé barevné kombinaci. Není nic lepšího než boty, které zaujmou především svou barvou. Jelikož se nyní nacházíme v období, kdy vedou jen a pouze pestré barvy, kupte si takovou obuv bez okolků. Pokud jste zastánci všedního looku, jež se skládá především z černé či bílé barvy, dokonalý kontrast vám vytvoří právě obuv, která bude naprosto jedinečná, a to právě svou barvou.