Fashion

Tepláky a mikina? Už dávno to není jen domácí oděv

Dříve, když jsme potkali někoho na ulici, kdo byl oblečený do tepláků a mikiny, pomysleli jsme si, že byl asi lenivý se obléknout do něčeho společenského. Nyní se však na takové lidi díváme s jistým respektem, protože jsou oblečeni skutečně stylově. Tepláky, mikiny či jiné oblečení vyrobeno z teplákoviny už dávno není jen pro spolubydlící, ale je to dnes velice moderní oblečení, které udává styl. Nebojte se a začněte chodit v pohodlných teplákových věcech i ven!

Pokud sledujete módní svět, určitě vám neuniklo to, co se letos bude nosit a co se už nosí. V současné době zaujmete tím, když se budete oblékat jinak než ostatní. Retro kousky se vrací do módy, zaujmout můžete s pomocí zvonových kalhot či oblíbených a zároveň nenáviděných ledvinek. A jak jsme zmínili, nosí se dnes i teplákové oblečení, které milujeme hlavně díky jeho pohodlnosti.

Kromě tepláků a mikin, jež jsou dnes zejména populární a stylové, si můžete koupit mnoho jiných kousků z teplákového materiálu. Jaké kousky stojí za hřích?

Šaty z teplákoviny? A proč ne?

Je skvělé, že móda nám nyní přeje. Do módy se dostaly šaty, které nejsou nijak obepnuté, které nepodtrhují žádné naše křivky. Jinými slovy v nich nejdou vidět nedokonalosti naší postavy. Jsou to šaty takzvaného krabicového střihu, které nejsou nikde vypasované, jen jsou rovně střiženy. A právě takové šaty jsou velice často vyrobeny z teplákového materiálu, který je na dotek příjemný a při nošení velice pohodlný.

Saka jsou in

V poslední době se doslova protrhl pytel se saky. Saka jsou nyní v módě, stejně jako společenské cigaretové kalhoty, které k nim neodmyslitelně patří. Co se týče saka, nemusíte si kupovat jen elegantní saka vyrobená z klouzavého materiálu. Krok vedle neuděláte ani se saky, jež jsou vyrobena z teplákového materiálu. Při výběru saka vsaďte na barvy, nikoliv na neutralitu.