Life

Teambuilding? Jedině jako útěk ze žaláře!

Únikové hry se staly v poslední době velice oblíbené a dnes a denně je navštěvuje řada těch, kteří touží zažít trochu zábavy a dobrodružství v centru Ostravy. Je to však naprosto skvělý způsob, jak zažít teambuilding. Jak jinak se šéf dozví, jestli spolu jeho zaměstnanci umí vycházet a jestli vlastně umí spolupracovat v týmu? Jak jinak ucelit vztahy, když ne tak, že se budou muset během časového limitu dostat společně ven z místnosti?

Pokud jim chcete trochu nahnat strach, vezměte je na únikovou hru v Ostravě, která však není v klasické podobě, jak ji známe. Není to žádná tajemná pracovna či rozluštění kódu bomby, ale jedná se o trochu děsivější místo, z něhož budou mít vaši zaměstnanci rozhodně respekt.

Zamkněte je ve středověkém žaláři!

Ani ta nejhorší noční můra nezačíná tak, že vás připoutají na středověký mučicí nástroj, z něhož se musíte dostat ven. Jenže potom na vás čeká i rozluštění toho, jak se vlastně dostat ven z celého středověkého žaláře. Není to rozhodně tak jednoduché, jak se vám můžete na první pohled zdát.

Útěk ze žaláře je nová úniková hra ostravského The Chamber. Je to zase trochu jiná úniková hra, která je však do detailu zpracovaná. Hned po vkročení do žaláře na vás dýchne autentická atmosféra středověku. Najednou dostanete nejen strach, ale také vás pohltí vzrušení. Pokud se nedostanete ven, pak dostanete jako ti před vámi – ti, po kterých jsou tu ještě stopy či ostatky.

Pokud se tým neucelí takto, pak už nijak!

Díky tomu, že tým bude muset pracovat rychle, společně a pod tíhou strachu, zjistíte, jak dobře spolu umí vaši pracovníci vycházet. Pokud takto neucelíte kolektiv, pak už asi zřejmě nijak.

Tato forma teambuildingu je velice oblíbená, protože se lidé pobaví, ovšem také se naučí i společně pracovat, nebudou po sobě pokřikovat a zapojí své logické myšlení.