Life

Seznamka TadyJsem.cz, komiks a moudra z nejslavnějších knih? 

Dá se v tom hledat spojitost? Ano, TadyJsem. 

Někdo si dokonce může říci, „No, kdo to kdy viděl, moudra na seznamce, a komiks k tomu“… ale divte se nebo ne, je to tak. 

Seznamka TadyJsem.cz neponechala nic náhodě a vydala se cestou nevšední. Dopřává lidem nejen své služby ale i zábavu, a to kupříkladu právě formou komiksu. Komiksu, který vám vykouzlí úsměv na rtech, dobrou náladu a příjemně osvěží váš optimismus. 

Každé komiksové číslo v měsíci je nejen vtipné ale i inspirativní. A to díky některému ze rčení, které pochází z nejslavnějších knih. Třeba knihy Napoleona Hilla.  

Komiks pod značkou TadyJsem je prostě plný humoru a inteligence. Jednotlivé díly vás postupně vtáhnou do děje. Pohltí vás a podnítí zvědavost o další vývoj mezi lidmi, kteří se v komiksu objevují.  V každém čísle se příběh týká buďto seznamky jménem „Partner“, nebo i jiné služby, kterou máte jako člen aplikace TadyJsem k dispozici.  

Inteligentní portál pro život 

Jak tedy nastiňujeme, můžete využít on-line seznamku jménem „Partner“, ale také třeba vložit inzerát týkající se práce. Služba „Práce“ přímo vyzývá k efektivnímu využití vašeho potenciálu. Ve službě „Dar“ lze darovat věci nebo si jednoduše něco vybrat. TadyJsem.cz je prostě platforma, kde se lze inspirovat. Je to „Inteligentní portál pro život“, který vám nabízí ty nejpotřebnější služby. A to v jedné aplikaci či webovém rozhraní. Nemusíte se násobně krát někde registrovat. Zde to uděláte jen jednou přes jakoukoli službu, kterou si zvolíte. A pak už je užíváte servis těch služeb, které vám přijdou v dané chvíli vhod. Služby si můžete kdykoli vypnout či zapnout, a to tak často jak si jen můžete přát. Vypnutím služby se váš profil automaticky ztratí z nabídky pro ostatní. A zapnutím ho znovu aktivujete. No co více si přát? 

Komiks je formou umění 

My se teď ale vraťme ke komiksu, který je formou umění. Jde o umění výtvarné a zároveň literární.  

Limitovaná sběratelská série 

Ten, kdo má rád tyto kreslené příběhy, bude mít brzy jedinečnou možnost vlastnit i sběratelské kusy. „Sběratelská limitovaná série“ má pouhých 10 kusů od jednoho příběhu. Každý výtisk je ručně označen a podepsán, je jedinečně upraven. Každý, kdo si tento kus pořídí se může pyšnit něčím výjimečným. Něčím, co má svůj příběh a co dalším příběhem pokračuje… Něčím, co lidem otevírá oči a mysl. „Limitovaná sběratelská série je věnována na počest všech, kteří mají odvahu postavit se životním výzvám nejen s humorem ale i noblesou“ a je nádherným darem pro ty lidi na kterých vám záleží. 

Čím Vás překvapí první číslo? 

„První schůzka“ na seznamce TadyJsem 

Seznamte se jako Milan a prožijte svůj vlastní romantický příběh  

„První schůzka“, takto se jmenuje první díl příběhu, který popisuje setkání dvou lidí, kteří se na seznamce TadyJsem.cz poznali. Milan, jehož nadhled a optimismus vyvažuje lehkou náročnost Ley. Ženy, která je velmi krásná, která se již něco utrápila zklamáními z předešlých schůzek. Lea je tak trochu svá a tajemná. Má vytříbený vkus a umí příjemně překvapit humorem i stylem kterým přemýšlí. Milan má nejenom šarm ale i otevřenou náruč. Má přirozenou vlastnost udělat věci příjemnými. Leu umí odzbrojit a inspirovat. Je vzdělaný a věci řeší s nadhledem a láskou.  

Zaujalo-li vás to, neváhejte se přidat k lidem, kteří stojí za to. Lidem na portále TadyJsem, kteří ví, co chtějí a mají dostatek odvahy řídit svůj život s odvahou a nadhledem.