Life

Rostliny, které zlepší sex

Máte ve vztahu problémy po sexuální stránce? Možná už jste zkoušeli cokoliv – svůdné a sexy spodní prádlo, nové polohy, dokonce jste si vyjeli i na romantický víkend, který ve vás měl probudit chtíč pod drahé polovičce. Jenže nestalo se tak a po sexuální stránce je váš vztah mizerný. Ale vyzkoušeli jste sílu rostlin a bylinek?  

Pokud máte pocit, že váš sexuální život potřebuje okořenit, zkuste to s přírodními afrodiziaky. Jestliže hovoříme o afrodiziacích, hovoříme o látkách nebo o prostředcích, které zvýší vzrušení a také pohlavní touhu. Afrodiziaka byla pojmenována po bohyni lásky, krásy a plodnosti, proto vyzkoušejte jejich moc.  

Jak jsme zmínili, i na naší zahradě najdeme celou řadu afrodiziak, které nám zajistí lepší sexuální život. Jaké rostliny tedy zkusit? Poradíme vám. Stačí, když si z nich uvaříte čaj čili takzvaný nápoj lásky. Na chvilku si budete připadat, jako kdybyste byli ve středověku, protože takové nápoje lásky se už tehdy popíjeli.  

Česnek 

Sklidili jste letos na zahradě hodně česneku? Pak můžete jásat! Sklidili jste totiž nejen přírodní antibiotikum, ale také jste sklidili přírodní afrodiziakum. Česnek totiž umí dokonale a velice rychle zahřát tělo, posílí vnitřní orgány, pročistí krev v celém organismu a zvýší vitalitu. Pokud budete česnek zařazovat do jednotlivých pokrmů vašeho jídelníčku, budete nejen zdraví, ale také čilí po sexuální stránce.  

Celer 

Za vyzkoušení stojí také celer, který je plný minerálů a vitaminů. Dokáže uklidňovat, ale také uvolňovat, což při sexu oceníte. Navíc celer obsahuje látky, které vyvolávají pocit štěstí. I celer tedy rozhodně stojí za vyzkoušení.  

Zázvor 

V sexuálním životě by vám mohl pomoct také zázvor, který se vyskytuje hlavně v pálivých nebo také ve sladkých receptech. Zázvor dokáže stimulovat krevní oběh, při milování ho využívali hlavně staří Číňané.