Life

V práci nejde jen o image, ale i o bezpečí

Pokud vynecháme kravaťácké profese, tak nejčastější pracovní oděv jsou montérky a jejich úkolem je zajištění bezpečí a pohodlí při práci. Rozhodně se nenosí pouze v zaměstnání, ale i při práci doma na zahradě či při rekonstrukci domu. Pokud vám mají poskytnout to nejlepší pohodlí a komfort, musí vám sednout jako ulité. Proto je velmi důležité vybrat si ty správné kvalitní montérky. V první řadě je důležité vědět, jaký druh montérek bude právě pro vás ten nejlepší. Nejsou přece jen montérky jako montérky. Výběr je třeba přizpůsobit činnosti, které budete se v tomto kusu oděvu vykonávat.

Chtějte vždy to nejlepší

Vybírat pak můžete zejména mezi montérkami pouze do pasu, které jsou velice pohodlné a neomezují nijak v pohybu při práci. Pak je možnost mít montérky s laclem, které v pase netlačí, mají spoustu praktických kapes a drží na svém místě. K dispozici jsou i zimní montérky se zateplenou podšívkou. Montérky musí být nejen pohodlné, ale i praktické. Mohou totiž disponovat různými kapsami či poutky na zavěšení nářadí jako kladiva a jiných nástrojů, a díky tomu budete mít všechno potřebné stále po ruce. Určitě oceníte také zdvojená zesílená kolena, která pak zajistí delší životnost a výdrž látky v nejvíce namáhané části. Současně poskytují mnohem vyšší komfort v případě, kdy si během své práce často budete muset klekat.

Pohodlí v každé části roku

Pracujete-li venku po celý rok a bez ohledu na to, jaké je roční období i počasí, je třeba se podle toho i patřičně vybavit. Pak musíte přizpůsobit také výběr montérek okolnostem. Současná nabídka montérek a jiných kusů pracovních oděvů disponuje i vhodnými kousky do zimního počasí, deště i větru, které jsou zateplené a velmi vhodné do mrazu. Další kusy oděvu zase potřebujete pro horké letní dny, kdy je nutné zvolit lehké a odlehčené varianty, ve kterých se pak nebudete extrémně potit. Kvalitní kusy oděvu je dnes možno pořídit i prostřednictvím internetového obchodu. K vhodným pracovním oděvům je dobré zajistit i pracovní ochranné pomůcky pro vaše bezpečí při práci.