Beauty

Podzimní trendy ve světě líčení: Oslňte leskem na rtech 

Léto je za námi a stejně tak je za námi pestrobarevné období, kterým letní měsíce letos byly. Na ulicích jsme si mohli všímat nejrůznějších barevných kombinací, dokonce se růžové nebo zelené odstíny dostaly také na oči mnoha žen. Naštěstí s podzimem přichází trochu střídmější líčení. Pojďme si prozradit, jaké konkrétní trendy jsou in a jak se na podzim v nejlepším případě nalíčit.  

Lesk na rtech pro optické zvětšení rtů 

Říkali jste si někdy, jak skvělé by bylo, kdybyste měli plnější rty? Nemusíte nutně docházet na plastické operace, kvůli kterým váš obličej už nikdy nebude vypadat přirozeně. Za zvážení stojí lesk na rtech, který hraje hlavní roli v podzimních kosmetických trendech.  

I když jsou nejvíce stylové lesky bezbarvé, pokud chcete svým rtům dodat také jednotný odstín, můžete vsadit na odstíny hnědé nebo červené. Naopak růžovou nechte protentokrát doma.  

Kouřové oční linky nejen pro společenské události 

Opět nachází čas oblíbených akcí, bálů a dalšího. Pokud chcete zaujmout nejen na těchto společenských událostech, kouřové oční linky jsou skvělou volbou. Nemusíte nutně sahat po stínech, vystačíte si s obyčejnou černou tužkou, kterou si „orámujete” oční okolí. Měla by být dostatečně měkká, protože jen tak se vám s ní podaří dobře pracovat.  

Pokud se rozhodnete pro takto výrazné oči, už to poté nepřehánějte s ostatním make-upem, zejména ne s rtěnkou. 

Studené tóny jdou s podzimem ruku v ruce 

I když se do světa módy ještě nahnaly pestré barvy, ve světě líčení se jim skutečně dalo sbohem po odchodu horkých letních teplot. S podzimem jdou ruku v ruce spíše studené tóny, které se mohou nanášet nejen na oční víčka.  

Studené tóny samozřejmě nemusí být nutně nudou, existují metalické linky nebo se nebojte zkombinovat stříbro s kouřovými stíny (vhodné zejména pro chvíle, kdy se chystáte do společnosti).