Life

Kde najdete vše potřebné pro vaše čtyřnohé miláčky?

Každý majitel psího čtyřnohého člena rodiny ví, jak těžké je najít psí výbavičku na dnešním trhu. Většinou se narazí na nekvalitní zboží, které je bohužel přehnaně drahé. Navíc jen málokdy se sežene vše, co se potřebuje, na jednom místě. Naštěstí pro vás máme tip, kde seženete vše potřebné pro svého psího přítele, a to dokonce na jednom místě. Stačí, když zavítáte do internetového obchodu Iridog.

Iridog je internetový obchod zaměřující se na psí výbavičku. Než si tedy přivezete svého nového člena rodiny domů, nakupte právě ve zmiňovaném e-shopu a přichystejte mu to nejkrásnější přivítání.

Co má obchod v nabídce a co je třeba pořídit nejdříve?

Obchod svou nabídku neustále rozšiřuje, přesto už nyní v něm naleznete vše potřebné. Čím ale začít? Začněte například od toho největšího, tedy boudou pro psa. Boudu si pořizují zejména ti majitelé, kteří si chtějí z pejska vychovat skvělého hlídače domu. Boudu vždy vybírejte dle velikosti pejska, odrazte se dle velikosti, do které může pejsek během svého života dorůst.

Pokud nebude pejsek hlídačem domu, ale bude bydlet v pohodlí domova, nezapomeňte mu pořídit potřebný pelíšek. Pelíšek není určený jen ke spaní. Díky pelíšku bude pejsek vědět, kde má své místo.

Pokračujeme obojkem a vodítkem

Základem psí výbavy j samozřejmě i obojek a psí vodítko. Zatímco obojek musí být příjemný pejskovi, vodítko musí být příjemné pro samotného majitele (vodítko je přece prodlouženou rukou majitele a pejsek s ním jen málokdy přijde do styku).

Součástí výbavičky jsou i cestovní tašky, které jsou určeny zejména pro menší psí plemena, s nimiž budete cestovat takřka nepřetržitě. Díky cestovním taškám nebude cestování pro psa tak stresující. Pokud nejste zastáncem klasických cestovních tašek, je možné koupit takzvaného klokánka, který je pejsky krapet komfortnější.

Chovatelské potřeby můžete nakupovat na eshopu Iridog.cz