Fashion

Nadčasové kousky. Máte všechny ve svém šatníku?

Máme je všichni ve skříni, existuje jich mnoho druhů a můžeme je kombinovat úplně se vším. Některé z nich mají základy už ve středověku, jiné teprve asi před sto lety. Řeč je o nadčasových kouscích, které byste ve svém šatníku neměli postrádat. Jaké to jsou?

Malé černé úzké šaty

Šaty, které nosí celebrity, obyčejné i výjimečné ženy, dívky a slečny. Klasický střih šatů lichotí všem postavovým typům, proto jsou to pravé ořechové právě i pro vás. Existuje mnoho druhů: s odhalenými rameny, vyzývavé s výstřihem, krátké ke krku a mnoho dalších. Obecně však platí pravidlo, pokud nechcete vypadat vulgárně: někde přidáváte, jinde uberete. Např. vezměte si šaty bez ramínek, ale neměly by být krát

Bunda z umělé kůže

Můžete si vybrat ze škály různých barev (třeba červená, vykřičená růžová, korálově modrá…), ale nikdy nic nepokazíte s klasickou černou barvou. Jde na ní nejméně vidět jakékoliv poškození, a hlavně se hodí úplně ke všemu, k džínům, k sukni, ke kraťasům apod. Můžete si s ní vytvořit spoustu outfitů, každý v úplně jiném stylu. Nemusí však být jen úplně obyčejně černá, zkuste si pořídit prošívanou třeba s květinovými vzory nebo se stříbrnými cvočky, různými nápisy anebo si ji vylepšíte sama podle různých návodů na Youtube a různých článků na internetu. Je to jen na vás, móda je přece způsob, jak můžete vyjádřit kus své osobnosti.

Džíny

Snad nejčastěji oblékané kalhoty na této planetě. Můžete si pořídit zvonáče (oblíbené u starších ročníků), slim fit jeans (nejoblíbenější u mladých slečen, protože nejlépe zvýrazňují zadeček a nohy), ripped jeans (byly trendy v minulém roce, vypadají dobře v kombinaci s fishnet punčochami) a jiné typy. Jejich historie začíná v padesátých letech 20. století, kdy sloužily jako pracovní oděv.

I v nadčasových kouscích, které budou trendy vždy si najde každý něco, co popisuje jeho charakter. To je na módě krásné.