Fashion

Módní přešlapy, pozor na ně

Jakých módních prohřešků se dopouštíme? Zaměřme se na kousky, které neměly být nikdy vyrobeny, natožpak nošeny. Nebo ne? Často ani nemusí být chyba u oděvu, ale způsobu, jakým je ženy nosí. Dejte si pozor na módní přešlapy, kterých se bohužel dopouští drtivá většina z nás.

Průhledné legíny

Kalhoty, které ve skutečnosti kalhotami nejsou, si oblíbilo mnoho žen. Ale proč? Jsou vulgární a zvýrazňují to, co bychom jako dámy měly raději zakrýt. Navíc pokud si pod průhledné legíny vezmete nějaké výrazné spodní prádlo máte zaručené faux pas. Legíny nevyhazuj, můžeš je nosit na cvičení nebo když uklízíš.

Schovávání postavy v oversized oblečení

Pokud jsi žena nadměrných velikostí nebo máš prostě jen nějaká kila navíc, není to důvod koupi deky s dírami na ruce a nohy místo oblečení. Navíc místo vzhledu modelky budeš vypadat hůř (než v upnutém oblečení). Proto se neboj koupit si správnou velikost.

Infantilní obrázky

Pokud je ti ještě méně než dvacet, pořád se to dá pochopit. Ale pokud ti je čtyřicet a nosíš na tričku obří Minnie nebo Rarity z My little pony asi je někde chyba. Přenech raději tyhle postavičky své dceři. Bohužel to není moc vtipné ani originální.

Až moc krátké

Minisukně, ze kterých ti trčí kalhotky, taky asi nebudou to pravé ořechové. Možná si myslíš, že klukům (mužům) se bude líbit, že máš krajková tanga, ale to snad nemusí vidět celé město, ve kterém žiješ.

Špatný výběr podprsenky

Je třeba říct, že spousta žen má velký problém s tím najít svou ideální velikost podprsenky, ale je to lehčí, než se zdá. Stačí si zajít do obchodu, kde se specializují na spodní prádlo a prodavačka ti určitě ráda poradí. Pokud se stydíš a máš hodně malá prsa, můžeš si koupit bralette podprsenku bez výztuží a kostic. Je mnohem lehčí zjistit, jestli ti padne než u klasické podprsenky, a navíc je extrémně pohodlná.