Fashion

Kraťasy ke kolenům? Nyní opět bodují!

Je zajímavé, jak se móda neustále ohlíží zpět. Pokud nechodíte nakupovat pravidelně, ale jednou za čas, určitě vás ohromí to, co nacházíte ve vitrínách mnoha obchodů. Většinou na figurínách najdete oblečené skvělé kousky, které jste nosili, když jste byli malí nebo když jste o několik let později tancovali na diskotékách na nestárnoucí hity dnes už starších, byť stále skvělých retro zpěváků. Je opravdu zajímavé, že jsou kousky velmi podobné a v mnohých případech nejsou vůbec, ale vůbec nějak inovovány. Móda je asi aktuálně líná přidávat něco navíc, když tedy v minulosti byly kousky oblíbené takové, jaké byly. Asi chce mít jistotu, že se novinky na pultech obchodů vytažené z dob dávno minulých budou prodávat jako tenkrát.

U řady takových novinek je opravdu pravda, že se prodávají jako tenkrát. Někteří své staré kousky oprašují, jiní si kupují nové, protože ty staré vyhodili do kontejneru, protože si mysleli, že už nikdy nepřijdou do módy. Škoda, nyní by ušetřili velkou část peněz. Ostatně je nutné zmínit, že některé kousky by měly zůstat v minulosti a nevytahovat se. Jsou to třeba zvonové kalhoty, které se aktuálně ukázaly světu pouze na zlomek vteřiny. Nezaznamenaly úspěch – vlastně ani tenkrát nebyly zrovna populární, přesto to byla zkouška, jestli se letos uchytí. Neuchytily.

Další staro-novou novinkou jsou kraťasy ke kolenům!

V poslední době vás ale většinou překvapí kraťasy ke kolenům, které nyní najdete vážně všude. Dříve jste je potkávali jenom v oddělení s pánskou módou, dnes se vloudily i do dámského sektoru. Nedivte se, je to taky aktuální trend, kterým rozhodně překvapíte. Pro některé ženy je tento kousek naprosto nesmyslný, pro jiné je skvělý. Milují ho zejména ty ženy, které mají problémy s citronovou kůží na stehnech. Konečně jsou délkově trochu podle jejich gusta. K nim však opatrně volte obuv. Nehodí se k nim to samé, jako ke klasickým krátkým šortkám džínového nebo jiného materiálu.