Life

Kovovýroba v Moravskoslezském kraji má dlouhou tradici

Dostat společnost na post jedničky v oboru není vůbec jednoduché. Své o tom ví určitě každý podnikatel, který se o to snažil. Recept či návod na úspěch bohužel neexistuje, za úspěchem stojí jen a pouze dřina, píle a kvalita služeb, které firma nabízí. To ostatně může potvrdit i společnost Steeltec.cz, která je svou kvalitní velkosériovou výrobou proslulá nejen v celém Moravskoslezském kraji. Ovšem nejen pro svou kvalitu se firma označuje za jedničku v oboru v Moravskoslezském kraji.

S firmou Steeltec.cz se můžete setkat v případě, že máte zájem o velkosériovou kovovýrobu či případně o procesy strojírenské výroby. To je totiž náplň společnosti. Velkosériová kovovýroba se skládá z vývoje a přípravy sériové výroby, dále také z montáže či balení, zpracovává se také PAPP dokumentace a optimalizují se výrobní procesy. Co se týče jednotlivých procesů strojírenské výroby, patří k nim svařování, broušení, ale také práškové lakování.

Do služeb společnosti patří také lisování kovů, které se provádí na sedmi automatických lisovacích linkách. Lisují se zejména oceli, nerez a také barevné kovy. Do služeb také patří lakovna s předúpravou, kde je možné namíchat naprosto jakýkoli odstín, je možné fosfátovat či odmašťovat.

Firma plná moderní technologie

Kvalita služeb firmy vzrostla tehdy, kdy se firma vybavila moderní technologií, která se dnes a denně podílí na výrobě výrobků s maximální přesností. Na moderních technologiích si firma zakládá a vyzdvihuje je.

Prosperující společnost plná zkušeností

Firma na trhu působí už více jak pětadvacet let, což znamená, že se jedná o prosperující společnost. V současné době nenajdeme takto dlouho prosperující společnost všude, možná proto je o společnost Steeltec.cz stále větší zájem.

Dalším plusem společnosti je také automatizace výrobních procesů.