Life

Knihy o myšlenkových pochodech, které by si měl přečíst každý

Máte volné večery a chcete je vyplnit čtením? Doporučujeme se zaměřit na knihy o různých myšlenkových pochodech, jelikož právě takové knihy nás mohou dostat tam, kde chceme být. Samozřejmě se najdou lidé milující ezoteriku, milující romantiku nebo případně detektivní případy, ale knihy o myšlenkových pochodech by měly být na seznamu každého z nás – minimálně jedna taková kniha, která je sice náročnější na čtení, dokáže nás ale posunout tam, kam nás knihy o romantických příbězích posunout opravdu nedovedou. Pokud toužíte po ozvláštnění svého seznamu knih, pokud chcete na chvilku upustit od četby, kterou čtete dnes a denně, doporučujeme vám zaměřit se na níže zmíněné knihy, které mají opravdu velkou přidanou hodnotu.

V současné době existuje mnoho knih, které jsou plné myšlenkových pochodů, které pojednávají o věcech, nad kterými bychom měli uvažovat, ale neuvažujeme, které bychom měli zakomponovat do svého života, ale bohužel to tak není. Je těžké si vybrat jednu knihu z takového množství, ale není to nic nemožného.

Alchymista, Paulo Coelho

Kdo by neznal unikátní knihu nazvanou “Alchymista” pocházející z dílny spisovatele Paula Coelho. Jedná se o knihu, která nám dokáže, že vše, po čem toužíme a za čím jsme ochotni jít, se vyplní. Vesmír se totiž splní, aby nám naše sny zrealizoval. Pokud však v toto moudro nevěříme, pokud nevěříme ve své sny a přání, nic se zrealizovat nemůže. Kniha nás tedy utvrdí v tom, že víra je to, co nás dokáže přes hory přenášet.

Jak si správně přát, Pierre Franckh

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde asi děláte chybu, když si něco přejete, ale ono se to neplní? Možná si jen něco špatně přejete, dobře si přání neformulujete, vysíláte do vesmíru přání, které lze pochopit jinak, než jak bylo myšleno. O tom, jak si správně přát, pojednává stejnojmenná kniha autora Pierra Franckha, která vám ukáže, jak si přát tak, aby se vaše přání všechna uskutečnila.