Fashion

Když chcete být na podzim in, vytáhněte vzory. Ale jaké?

Pokud patříte k nákupním maniačkám, určitě jste postřehli, že se do obchodů dostaly velké podzimní kolekce, které v sobě mají hromadu krásných kousků. Opět se do módy přiřítily kabáty rovného střihu, přišlo i na oblíbené klobouky a nově se do podzimní kolekce dostaly ve velkém i ledvinky, jakožto retro kousek ze sedmdesátých let. Pokud se budete v blízké době vydávat nakupovat, určitě se budete poohlížet po kouscích z nové kolekce, díky kterým budete in. Otázkou však je, jaké kousky z podzimní kolekce jsou in nejvíce? No přece ty vzorované.

Letos se dlouho spekulovalo nad tím, jaká barva bude v podzimní kolekci dominovat. Předpokládalo se, že bude in khaki barva, která je letos označována za barvu roku. Ovšem podzimní kolekce to viděly jinak, je v nich obsažena především bordó barva, která je smíchána s hořčicově žlutou barvou.

To však neznamená, že byste si měli kupovat kousky těchto barev. Raději si kupte kousky, které jsou vzorované, protože těch je v podzimní kolekci habaděj. A jaké vzory jsou na podzim konkrétně in?

Ornamenty všude, kam se podíváš

Typické vzory, jako jsou puntíky nebo miniatury, nechejme raději v obchodech. Letos na podzim zaujmeme především s ornamenty, které si zamilujeme na první pohled. Ornamenty jsou posety halenky, ale také topy nebo vkusná saka, která se ve velkém vrátila do módy. Ovšem platí, že barevně by to mělo sedět do bordó a hořčicově žluté barvičky.

Když proužky, tak nepravidelné

V současné době jsou populární i proužky, ovšem když se řeknou “proužky”, každý si vybaví perfektně srovnané čáry, které jsou si rovnoběžné. Jenže proužky nemusí být jen vodorovné nebo svislé, ale mohou být i různě pomíchané nebo zkombinované.

Na podzim jsou moderní proužky, které jsou nepravidelné, které jsou například z jedné části svislé a z druhé zase vodorovné.