Fashion

S jakou bomber bundou uděláte nejlepší dojem?

Podzim je čím dál sychravější a chladnější. To nás bohužel přivádí k tomu, že bychom si měli koupit stále teplejší oblečení. Na scénu už dávno přišly kabáty a bundy, které nás mají před chladem ochránit. Nejvíce se kupují kabáty, ale to je spíše zimní zboží, na které je přece jenom ještě chvilku čas. Navíc díky kabátům si tak neužijete skvělé podzimní bundy, kterých jsou dneska plné obchody.

Jeden kousek je stylovější než druhý. V poslední době se v obchodech setkáte s podzimními parkami, které jsou různých barev. Parky však najdete i v podobě sak, tudíž neváhejte a kupte si i tuto lehčí variantu, která se však schová pod tu teplou parku. Bomber jsou další nedostatkové zboží. Není se čemu divit, vždyť právě tyto bundy jsou populárnější a populárnější. Neustále prochází různými zpracováními a jsou stále hezčí a stylovější. V jakém provedení vedou nyní?

Když bomber, tak pod zadek

Jelikož si výrobci bomberů uvědomili, že bombery v krátké podobě jsou spíše lepší na jaro či na chladnější letní dny, rozhodli se trochu zapracovat na délce těchto bund. Rozhodli se pro delší variantu, která se opravdu uchytila. Nebylo to tedy špatné rozhodnutí a mohou si návrháři určitě poklepat na rameno.

Bombery pod zadek jsou právě ty nejstylovější, které si můžete koupit během letošního podzimu. Jelikož jsou delší, nepotáhne vám na záda a vy se tak vyhnete nachlazení. Jedinou nevýhodou je to, že si k nim musíte koupit i neoblíbené šály. Bombery jsou totiž známé tím, že vysoký límeček zrovna nemají.

Záda plná nášivek!

Nebojte se těch nášivkových provedení! Rozhodujte se pro ně! Nášivky jsou aktuální hit, který vás rozhodně neomrzí, ani kdybyste mermomocí chtěli. Pod pojmem nášivky si většina lidí vybaví kýčovité samolepky, ale už dávno takovým typům odzvonilo. Na bomberech najdete jenom ty stylové verze nášivek.