Life

Hudební koncerty, které si letos nesmíte nechat ujít

V naší krásné České republice se neustále něco děje – nikdo se zde nenudí. Pokud milujete zábavu a trochu adrenalinu, vydáte se s rodinou nebo s přáteli zkusit únikovou hru, kterou najdete například v Ostravě. Pokud jste milovníkem divadla a muzikálů, zamíříte do Brna, protože právě zde se konají ty nejlepší divadelní představení vůbec. Jestliže jste milovníkem hudby, buď se můžete vydat na hudební festival, což je akce konající se během léta snad ve všech městech v Česku, kde uvidíte snad každého českého i slovenského hudebního interpreta, nebo se můžete vydat na koncert, který se vám naprosto vryje do paměti.

Takových koncertů se koná na území České republiky habaděj. Letos se však můžete těšit na celou řadu unikátních koncertů zahraničních hudebních hvězd! Budou se konat v Praze, a to v O2 Aréně, která je známá svou velikostí. Pojďme si říct, jaké velké hudební koncerty nás v našem hlavním městě letos čekají.

• Enrique Iglesias

Novopečený tatínek, který si vloni získal své publikum při jeho prvním českém koncertě, se rozhodl, že se vydá do Česka znovu! Asi se mu tu zalíbilo nebo co. Nicméně ať už sem míří z jakéhokoliv důvodu, míří sem a my si opět můžeme vychutnat jeho jedinečný koncert, na který jsou vstupenky už v předprodeji. Koncert krasavce Enriqueho Iglesiase vypukne 8. května tohoto roku v již zmiňované pražské O2 Aréně!

• Emily Sandé

Jestliže milujete ženy s unikátním pěveckým nadáním, s fantastickým hlasem, pak byste se měli vydat na jedinečný koncert zpěvačky Emily Sandé, který vypukne 20. února v pražské O2 Aréně. Lístky se pohybují v cenové relaci od sedmnácti set do dvou a půl tisíc korun. Rozhodně se však takovou částku vyplatí za koncert zaplatit, vždyť se jedná o něco naprosto unikátního. Emily Sandé můžete znát hlavně díky tomu, že vyhrála Brit Awards a že je nejlepší umělkyní roku 2017.