Beauty

Flob je letní trend mezi účesy. Dáte si ho také?

V létě si přejeme cítit se pohodlně a rozhodně nepotřebujeme trávit dlouhé hodiny u zrcadla. Není na to čas, žijeme naplno od rána do noci. Pokud potřebujete píchnout s hairstylingem na letní období, dejte si flob. Komu bude slušet?  

Letní pohoda 

V létě jsme nejaktivnější z celého roku. Z práce si jdeme zaběhat, zaplavat si, nebo si třeba zajezdit na kole. Jedna aktivita střídá druhou a po sportovním odpoledni ještě stíháme pohodové rande v kině. Náš šatník tomu odpovídá a vyneseme mnohem více kousků než v zimě. A vlasový styling? Kde bychom asi vzali čas na to, abychom se dvě hodiny chystaly na jedinou akci, kterou následně spláchne šipka do bazénu? Je potřeba najít něco pohodlného, co nám nebude překážet. Přejete si překrásný styling bez nutnosti cokoliv řešit? Dejte si flob.  

Ani bob, ani lob 

Plavete v jednotlivých odrůdách mikád? Nevyznáte se v tom? Jako bob se označuje mikádo. Nikdo mu v anglicky mluvících zemích neřekne jinak než bob. Tento střih je in stále a sluší všem. V pandemickém roce se nejvíce nosil lob, což označuje dlouhé mikádo. Nyní, když už si můžeme naplno užívat života, se zase hodí flob. O co se jedná?  

Tato forma mikáda je plochá, rovná a uhlazená. Stále jsme u dlouhého mikáda, kdy nám vlasy spadají až na ramena. Ale nic nefoukáme do výšky. Flob se vyznačuje pěšinkou uprostřed hlavy nebo na boku. Ofinu nenajdete. Projděte si Instagram pod označením „flob haircut“ a uvidíte, jaké krásy najdete. Inspirace? Rozhodně! Tento střih je prostě výborně praktický.  

Flob bude rošťácky vykukovat z čepice, kterou si na sebe vezmete v letním vedru jako rebelii. Udělá z vás modelku i po sundání cyklistické přilby. Zkrátka výborný tip na léto. Dáte si flob? Nenechte se omezit věkem ani kilogramy. Sluší všem ženám! Nasaďte svůj rošťácký úsměv a užijte si léto na plné pecky.