Money

Dětem se bude lépe bydlet! Češi vylepšují dětské pokoje

V poslední době se mnoho lidí snaží o rekonstrukci svého bydlení. Je to hlavně proto, že módní trendy se mění i v oblasti bydlení, a pokud někdo chce jít s dobou, musí zkrátka sem tam rekonstruovat. Navíc mnohdy lidé nerekonstruují několik let, což se pak samozřejmě projevuje. Navíc pokud má rodina děti, pak jednoho dne musí přijít den, kdy budou chtít děti samostatné pokoje. A právě tato situace asi nastává hodně často, protože mezi nejvíce rekonstruované místnosti v domě patří právě ty dětské pokoje.

Češi se do dětí nebojí vrážet své finance – to je všeobecně známý fakt. Obnovy dětských pokojů většinou sahají do několika desítek tisíc, ovšem mimo to se vráží do dětí i hlavně v oblasti hraček a třeba technologií. Každý rodič touží dítěti dopřát to nejlepší, ovšem je nutné zmínit fakt, že do dětských pokojů se investuje nejvíce.

Částky dosahují až 50 tisíc!

Nejvíce se Češi pouštějí do rekonstrukcí koupelen, ale v těsném zákrytu je i rekonstrukce dětských pokojů, které se podle aktuálních průzkumů a statistik vždycky vyšplhají minimálně do padesáti tisíc korun. Podle aktuálních informací a zjištění je to však taková částka, která se stále dá zvládnout a vzít ze svých vlastních úspor. Pokud by však rekonstrukce byla dražší, lidé se nebojí vzít si úvěr například od stavební spořitelny. Je však nutné zmínit, že pokud na rekonstrukci nemáte peníze, pak se do ní nepouštějte – zadlužení je vždycky špatné.

Děti jsou při rekonstrukci velcí pomocníci

Pakliže se opravdu rekonstruuje dětský pokojíček, děti se nebojí přiložit ruku k dílu. Buď je to proto, že je vidina dětského pokoje tak naplňuje, nebo je to proto, že jim rodiče slíbili nějakou odměnu za zásluhy. Podle aktuálních informací jsou takové odměny například tablety nebo počítače, které má následovně ve svém pokoji asi 70 procent dětí, 57 procent m á televizi a 11 procent má dokonce i domácího mazlíčka.