Fashion

Čtyři jarní oděvy, které nesmíte postrádat

Jaro s sebou stejně jako každý rok přineslo celou řadu skvělých kousků. I když se jaro zatím ukázalo jen trošku, jelikož ho protkalo i nehezké, deštivé počasí, stejně se vyplatí mít svůj šatník na toto roční období připravený. I když to někdy venku na jaro nevypadá, ptáci nám o jaře zpívají každé ráno, sluníčko nesluníčko. Proto dejme na ně, věřme jim, že teplé měsíce jsou opravdu tady, a do svých šatníků nakupme několik oděvů, které se nám během jara mohou hodit.  

Bílá overzsize košile nesmí chybět 

Čím větší, tím lepší – to je motto aktuální módy. Velikosti, které ve skutečnosti máte, se už nenosí, nosí se minimálně o číslo větší nebo pánské. V případě, že si budete kupovat bílou oversize košili, klidně, ať se jedná o pánský kousek. V dámském oddělení totiž není košile přesně taková, která by splňovala vaše požadavky. V pánském oddělení však najdete tolik krásných košil, které jsou navíc pohodlnější a které jsou navíc perfektně střižené.  

Bílé džíny jsou taky na jaře nutností 

I když se o džínách ví, že jsou nadčasové, i v tomto světě kralují trendy. Jarním trendem ve světě džínů jsou bílé džíny, které jsou kratší, zhruba nad kotníky. Bílé džíny se snadno zkombinují, navíc díky kratším nohavicím je možné nosit k nim i šněrovací espadrilky, které jsou dalším hitem letošního roku.  

Proutěná kabelka je v módě i letos 

Vloni slaměné a proutěné kabelky zaznamenaly velký boom, letos v módě rozhodně zůstávají. Ani na jaře je nemůžete postrádat. Konkrétně proutěné kabelky z bambusu nebo případně z juty jsou to, co vám krásně doladí jarní look. Dnes jsou proutěné kabelky k dostání v mnoha podobách, už to dávno není jen klasický košík, který se dříve nosil jen tehdy, kdy jsme si šli do pekařství pro čerstvé rohlíky.  

Vestové šaty jsou zase na scéně 

Šaty bez rukávů připomínající napůl vestu, napůl košili – i to je letošní hit. Klidně se je nebojte kombinovat s úzkými džíny nebo legínami, vypadá to velmi vkusně.