Fashion

Chcete mít bezchybný úsměv? Řešením jsou zubní implantáty

Mít zdravé a krásné zuby je k nezaplacení. Někdy jsou ale všechny naše snahy marné a naše ústa rozhodně nevypadají jako z katalogu. Díky medicíně a nejmodernějším technologiím už ale nemusíme svůj úsměv skrývat. Vypadnutý zub, ať už vinou špatné hygieny nebo třeba úrazu, můžeme nahradit.  Podrobně se podíváme na nevýhody a výhody zubních implantátů.

Výhody

Zubní implantát nahradí chybějící zub i s kořenem. Výhodou implantátu je jeho pohodlnost. Drží na svém místě a my nemusíme řešit snímatelné zubní náhrady.  Dalším nesporným kladem je to, že se při aplikaci implantátu nijak nepoškodí sousední zuby.  Určitě stojí za zmínku i to, že nám díky zubnímu implantátu nebude ustupovat čelistní kost, jako to mu při ztrátě zubu bývá. O fixní náhrady zubů se také snadněji pečuje a nejsou tak náchylné k zbarvení jako pravé zuby. Díky nejmodernějším technologiím stomatologických klinik není aplikace implantátu pro nás jako pacienty nijak náročná.

Náročnost

Každý z nás má touhu mít nádherné zuby, ať už pravé nebo umělé. Tento sen nám ale může zkomplikovat špatná dentální hygiena. Nahrazení ztracených zubů implantáty totiž nemusí být při nedodržování správné hygieny úspěšné.  Podobně může být tato metoda komplikovaná i u těch z nás, které trápí paradentóza. Specialisté z kliniky Mediestetik si ale dokáží poradit i s tímto problémem. Paradontózu vyléčí, doplní kost a nasadí implantát!

Zvolte si správnou kliniku

Aplikace zubních implantátů patří mezi specialitu naších doktorů z kliniky Mediestetik Stomatologové nám umělý zub obvykle implantují ve třech fázích. Nejprve s námi zákrok zkonzultují a vypracují léčebný plán.  Dalším krokem je implantace. Finální je nasazení korunky. Ošetření podstoupíme jen v lokální anestezii. Na požádání dostaneme před zákrokem i uklidňující medikament. Nemusíme se tedy bát žádného nepohodlí!