Life

Ať žijí podnože. Víte, co dokáže nábytek, když je stylový?

Nábytkové podnože většinou nehrají hlavní roli v katalozích o bydlení. Přitom právě tyto součásti nábytku mohou jasně definovat styl vašich prostorů. Stylové podnože prostě umí vyšperkovat každý prostor!

Stylové podnože

Nohy ke stolu jsou prvky, které dokáží zcela proměnit podobu každého stolu. Přejete si jídelní stůl, který bude plně korespondovat s moderním konceptem bydlení? Hledáte stylový prvek pro váš obývací pokoj, nebo pro vaši kancelář? Stolové podnože jsou předmět, který dokáže skvěle definovat celkový koncept místnosti. Najednou se vám podaří přesně vyladit styl, který jste si vždy přáli reprezentovat. K jakému stylu se stylové podnože hodí? 

Minimalismus i industry

Právě tyto dva styly jsou pro použití stylových podnoží typické. Vyznavači minimalismu moc dobře vědí, že není třeba mít pokoj přebitý věcmi. Stačí něco osobitého a jedinečného, a máte nápad pro skvělý koncept celé místnosti. Industry styl přeje přiznaným liniím i inženýrským sítím. I zde se skvěle hodí jednotlivé prvky, kde je přiznána jejich funkce i přidaná hodnota. 

Retro a vintage

Milujete domov, který v sobě nese prvky vintage? Dovolte si originální stůl, který bude plně korespondovat s projektem celého prostoru. Zatímco ve vintage stylu se do jednotlivých místností přidávají skutečné starožitnosti, retro si na jinou dobu pouze hravě hraje. A to doslova. Hra světel, barev i textilních vzorů vás může přenést o několik dekád nazpět. I zde se cení originální kusy nábytku, jejichž podnože jsou vše, jen ne nudné. 

Boho, hygge a skandinávský styl

Po explozi barev a vzorů předešlého stylu se nyní máme možnost zklidnit. Boho, hygge i skandinávský styl naopak reprezentují teplo domova, střídmost a důraz na ekologii i přírodní materiály. Umírněné barvy i linie dávají vzniknout klidu a pohodě, která by měla být pro domov typická. Snadné je zde zakomponovat nábytkové podnože pro váš jídelní nebo konferenční stůl. Prvky, které sjednotí krásu celého prostoru.

Stylový nábytek si žádá originální prvky i pojetí.