Uncategorized

Jste obchodník a chcete příležitost na podnikání? Zkuste to s franšízou

Každý podnikatel, který má svůj vlastní podnik, by taky měl moc dobře vědět, že je nutné informovat zaměstnance o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a je nutné je taky informovat o požární ochraně. Obsah, který musí svým zaměstnancům sdělit, je opravdu velký, proto se není čemu divit, když na tuto povinnosti mnozí podnikatelé doslova kašlou. Někteří dokonce ani netuší, že je třeba o BOZP nebo o PO informovat ostatní.

Nic netušících podnikatelů, kteří opravdu nemají ani zdání o nutnosti informovat svůj personál v podniku o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci či o požární ochraně, bohužel rapidně roste. Ze všech pracujících podnikatelů, kteří podnikají na území České i Slovenské republiky, zhruba 40% nemá o těchto povinnostech ani zdání. Je to obrovské procentuální číslo, které se bohužel zvyšuje.

Podnikatelé by však na tuto povinnost měli dbát, protože pokud přijde neohlášená kontrola z řad státních institucí, může se za to dostat pokuta, která rozhodně nebude v řádech několika desítek tisíc korun. Obvykle se tato pokuta totiž vyšplhá až ke stovkám či k milionům korun, což může takového podnikatele i zruinovat, což by byla škoda, pokud by se jednalo o dobře prosperující podnik.

Pomozte podnikatelům a založte si vlastní pobočku

Pro takové podnikatele, kteří nemají ani tucha o této problematice nebo kteří nemají čas se o BOZP a o PO starat, jsou tu nápomocné společnosti, které se zabývají čistě těmito záležitostmi. I vy se můžete k těmto společnostem přidat, a to třeba tak, že si otevřete pobočku nějaké již fungující společnosti.

Nabízí se například možnost otevřít si pobočku společnosti Extéria, která se v tomto odvětví pohybuje už nějaký ten pátek. Nepotřebujete ani znalost v oboru, stačí mít jen obchodní nadání nebo manažerské dovednosti.

Je libo Česko či Slovensko?

Tuto pobočku této společnosti si klidně otevřete i na Slovensku, pokud je to pro vás přijatelnější a sympatičtější. I sem se totiž společnost chce rozrůst a i zde chce pomoct podnikatelům vyvarovat se velkým a zbytečným pokutám.

Více na webu: http://www.mojepobocka.cz/